Start
Matematyczni detektywi - podsumowanie projektu

 

   W grudniu odbyło się uroczyste zakończenie projektu „Matematycznie detektywi”, w realizacji którego brali uczniowie klas 4-6. Zorganizowany został turniej sportowy „Matematyczny tor przeszkód”, w którym drużyna dzieci rywalizowała z drużyną dorosłych. W czasie spotkania można było odszyfrować wiadomość korzystając z szyfru Cezara oraz sprawdzić czy opłaca się chodzić na skróty. Ponadto upieczono dwie blachy ciastek i wykonano korale z guzików. Pani Danuta Kołodziejczyk nie dała uczestnikom turnieju zbyt długo posiedzieć na ławce i zaprosiła wszystkich do wzięcia udziału w konkurencjach sportowych. No i zaczęło się. Były ćwiczenia z balonami, piłkami, pachołkami i hula-hop czy woreczkami. Była to świetna zabawa i mimo zmęczenia wszyscy byli zadowoleni.

 

ZOBACZ ZDJĘCIA

 

 


POLUB NAS :-)Zapraszamy do używania e-podręczników

 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości 

Dzisiaj jest: Wtorek
16 Kwietnia 2024
Imieniny obchodzą
Benedykt, Bernadetta, Cecyl, Cecylian,
Charyzjusz, Erwin, Erwina, Julia,
Ksenia, Lambert, Lamberta, Nikita,
Nosisław, Patrycy, Urban

Do końca roku zostało 260 dni.
Zodiak: Baran