Start
Wyjazd do teatru i na lodowisko

 

19 stycznia klasy I-III udały się wraz ze swoimi wychowawczyniami do Słupskiego Inkubatora Technologicznego na spektakl "Dziewczynka z zapałkami". Dzieci z ogromnym zainteresowaniem obejrzały poruszającą historię biednej, małej Zosi. Będąc w teatrze przeżywały mnóstwo różnych emocji, od smutku z powodu tragicznego losu Zosi, poprzez zachwyt wspaniałą grą aktorską oraz padającym na nich śniegiem. Po spektaklu uczniowie udali się do Redzikowa na lodowisko, aby spróbować swoich umiejętności jazdy na łyżwach. Na początku jedni trzymali się kurczowo barierki, inni pokonywali lodowisko przy pomocy pingwinka, a na koniec wszyscy śmigali prawie jak zawodowcy. Zmęczeni i głodni udali się do McDonalda na małą przekąskę. Do domu wracali bardzo szczęśliwi i pełni niesamowitych wrażeń. To była naprawdę udana wycieczka.

ZOBACZ ZDJĘCIA

 

 


POLUB NAS :-)Zapraszamy do używania e-podręczników

 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 

Dzisiaj jest: Poniedziałek
15 Lipca 2024
Imieniny obchodzą
Daniel, Dawid, Dawida, Egon, Henryk,
Ignacy, Iga, Ignacja, Żegota,
Lubomysł, Niecisław, Włodzimierz

Do końca roku zostało 170 dni.
Zodiak: Rak