Wyjazd do teatru i na lodowisko

19 stycznia klasy I-III udały się wraz ze swoimi wychowawczyniami do Słupskiego Inkubatora Technologicznego na spektakl "Dziewczynka z zapałkami". Dzieci z ogromnym zainteresowaniem obejrzały poruszającą historię biednej, małej Zosi. Będąc w teatrze przeżywały mnóstwo różnych emocji, od smutku z powodu tragicznego losu Zosi, poprzez zachwyt wspaniałą grą aktorską oraz padającym na nich śniegiem. Po spektaklu uczniowie udali się do Redzikowa na lodowisko, aby spróbować swoich umiejętności jazdy na łyżwach. Na początku jedni trzymali się kurczowo barierki, inni pokonywali lodowisko przy pomocy pingwinka, a na koniec wszyscy śmigali prawie jak zawodowcy. Zmęczeni i głodni udali się do McDonalda na małą przekąskę. Do domu wracali bardzo szczęśliwi i pełni niesamowitych wrażeń. To była naprawdę udana wycieczka.

Dzisiaj jest: Niedziela
28 Kwietnia 2024