Start Rok szkolny 2011/2012 DEN
DEN

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ 13 PAŹDZIERNIKA 2011 r.

 

„Jakże nie pisać wierszy,
Jakże nie płonąć w podzięce.
Za dar najpiękniejszy

za SERCE.”

 

 

 

 

 

Jak każdego roku w Zespole Szkół w Biesowicach odbyła się wspaniała uroczystość upamiętniająca święto Komisji Edukacji Narodowej, czyli Dzień Nauczyciela. Głównymi adresatami uroczystości byli nauczyciele oraz pracownicy administracji i obsługi. Uroczysty apel odbył się na holu naszej szkoły, który na ten dzień przybrał odświętny wygląd.

 

Podczas oficjalnej części akademii dyrektor szkoły mgr inż. Alina Weiwer złożyła życzenia nauczycielom, pracownikom oświaty i emerytom poczym wręczyła Nagrodę Dyrektora zasłużonym nauczycielom i innym  pracownikom szkoły. W tym roku otrzymali je:

 

Elżbieta Skonieczka
Izabela Czapiewska
Jadwiga Kamińska
 Lucyna Staniaszek
Ewa Rychter
Danuta Rydzewska

Krystyna Sobczyk

Danuta Kacprzak

Chudziak Daniel

 

Po części oficjalnej odbyła się część artystyczna w wykonaniu uczniów naszej szkoły. Były przemówienia, wiersze, piosenki oraz humorystyczne scenki. Przedstawienie bardzo podobało się wszystkim, o czym świadczyły gromkie brawa i słowa uznania. Na zakończenie spotkania uczniowie podziękowali swoim pedagogom za troskę, wyrozumiałość i  cierpliwość okazywaną im każdego dnia w szkole.

 

Uroczystość zakończyła się poczęstunkiem i spotkaniem towarzyskim wszystkich pracowników szkoły i emerytów.

 

A. Śniegulska

 


POLUB NAS :-)Zapraszamy do używania e-podręczników

 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości 

Dzisiaj jest: Środa
29 Czerwca 2022
Imieniny obchodzą
Benedykta, Benita, Dalebor, Paweł,
Piotr

Do końca roku zostało 186 dni.
Zodiak: Rak