Start Mały Mistrz Mali Mistrzowie nad wodą
Mali Mistrzowie nad wodą

W piękną , upalną środę 10 czerwca uczniowie klasy I wybrali się na wycieczkę do Łeby. Celem tej wycieczki było zwiedzanie Parku Jurajskiego oraz pobyt nad Bałtykiem. Przy okazji uczniowie zaliczali sprawność pływaka-wodniaka. Po zapoznaniu się ze światem dinozaurów czekały na uczniów nie lada atrakcje. Park zabaw z elementami wspinaczki oraz wodne szaleństwa. Podczas tych zajęć uczniowie uczyli się jak poruszać się na małych łódkach wykorzystując prace rąk przy ich prowadzeniu.

Uczyli się jak skręcać łódką i jak najszybciej dotrzeć do mety. Doskonalili zmysł równowagi podczas zabawy z kulami wodnymi. Zaliczyli tez udział w animacji na pirackiej łajbie. A potem była wielka woda czyli pobyt nad Bałtykiem. Tu uczniowie pod mieli możliwość wzięcia udziału w zabawach w wodzie. Były wyścigi i wiele innych konkurencji. Całe szczęście, że woda była ciepła. Wyjazd Małych Mistrzów udany na sto dwa.


 

 


POLUB NAS :-)Zapraszamy do używania e-podręczników

 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 

Dzisiaj jest: Niedziela
4 Czerwca 2023
Imieniny obchodzą
Bazyliusz, Dacjan, Franciszek,
Gościmił, Karol, Karp

Do końca roku zostało 211 dni.
Zodiak: Bliźnięta