Start Mały Mistrz Mali Mistrzowie nad wodą
Mali Mistrzowie nad wodą

W piękną , upalną środę 10 czerwca uczniowie klasy I wybrali się na wycieczkę do Łeby. Celem tej wycieczki było zwiedzanie Parku Jurajskiego oraz pobyt nad Bałtykiem. Przy okazji uczniowie zaliczali sprawność pływaka-wodniaka. Po zapoznaniu się ze światem dinozaurów czekały na uczniów nie lada atrakcje. Park zabaw z elementami wspinaczki oraz wodne szaleństwa. Podczas tych zajęć uczniowie uczyli się jak poruszać się na małych łódkach wykorzystując prace rąk przy ich prowadzeniu.

Uczyli się jak skręcać łódką i jak najszybciej dotrzeć do mety. Doskonalili zmysł równowagi podczas zabawy z kulami wodnymi. Zaliczyli tez udział w animacji na pirackiej łajbie. A potem była wielka woda czyli pobyt nad Bałtykiem. Tu uczniowie pod mieli możliwość wzięcia udziału w zabawach w wodzie. Były wyścigi i wiele innych konkurencji. Całe szczęście, że woda była ciepła. Wyjazd Małych Mistrzów udany na sto dwa.


 

 


POLUB NAS :-)Zapraszamy do używania e-podręczników

 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 

Dzisiaj jest: Wtorek
21 Maja 2024
Imieniny obchodzą
Donat, Donata, Jan, Kryspin, Przecława,
Pudens, Tymoteusz, Walenty, Wiktor,
Wiktoriusz

Do końca roku zostało 225 dni.
Zodiak: Bliźnięta