Start Rok szkolny 2016/2017 Dokarmiamy ptaki
Dokarmiamy ptaki

Śnieg zasypał pola, lasy.
Dokąd lecą głodne ptaki?
Kto je karmi po zamieci?
Kto? Wiadomo – DZIECI!!!

Zima jest dla ptaków bardzo ciężkim okresem, ze względu na niska temperaturę i trudne warunki pogodowe. W związku z tym ptaki mogą mieć problemy ze znalezieniem odpowiedniej ilości pokarmu. Dlatego też przedszkolaki pod okiem pana Bogdana Okuniewskiego- pracownika Nadleśnictwa Warcino, dbają o to, żeby w karmniku nie zabrakło pożywienia dla ptaków. Dzieciom sprawia to ogromną radość, kiedy mogą wrzucić do karmnika różne ziarenka czy zawiesić na gałązce słoninkę dla sikorek.

Takie zajęcia uwrażliwią dzieci na piękno przyrody, pobudzają zainteresowania ptakami, a także wyrabiają poczucie, że robią coś dobrego. Dzięki naszemu dokarmianiu, ptaszki mają szansę przetrwać najgroźniejszą zimę, a wiosną w podziękowaniu pięknie będą nam ćwierkać.


 


POLUB NAS :-)Zapraszamy do używania e-podręczników

 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości 

Dzisiaj jest: Czwartek
23 Września 2021
Imieniny obchodzą
Boguchwała, Bogusław, Libert,
Minodora, Tekla

Do końca roku zostało 100 dni.
Zodiak: Waga