Start Rok szkolny 2016/2017 Przedstawienie
Przedstawienie

3 kwietnia 2017 r. uczniowie, nauczyciele i rodzice obejrzeli 2 przedstawienia, przygotowane przez uczniów klasy II i III SP, pod kierunkiem p. Tamary Serbaluk.

Uczniowie klasy II SP przedstawili bajkę o tym, „Jak księżniczka-żabka Fröschi szukała męża”. Na dworze królewskim zjawiło się wielu kandydatów, prezentujących różne umiejętności: słoń, papuga, niedźwiedź polarny, żyrafa, kaczka, krokodyl, zebra i żabka, która umiała piec ciasto i gotować pudding. I to ona została mężem księżniczki.

Klasa III SP wystawiła bajkę o „Karin, która szukała brata, Alexa”. Dziewczynka szła przez góry i doliny, w trudzie i znoju. Dotarła do zamku i cyrku pytając wszystkich mieszkańców: króla, królową, księżniczkę, rycerza, ducha, klauna, czarodzieja, tancerkę, lwa, kangura i niedźwiedzia, czy widzieli jej brata. W końcu od niedźwiedzia polarnego dowiedziała się, że Alex jest w zamku Królowej Śniegu. Gdy była już tak blisko... przebudziła się :)

W obu przedstawieniach uczniowie mówili w języku niemieckim.

 

ZOBACZ ZDJĘCIA

 

 


POLUB NAS :-)Zapraszamy do używania e-podręczników

 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 

Dzisiaj jest: Czwartek
23 Września 2021
Imieniny obchodzą
Boguchwała, Bogusław, Libert,
Minodora, Tekla

Do końca roku zostało 100 dni.
Zodiak: Waga