Start Rok szkolny 2018/2019 Konkurs
Konkurs

Regulamin konkursu matematyczno-plastycznego na najładniejszą bryłę z papieru

Cele konkursu

Rozwijanie zainteresowań uczniów; popularyzacja matematyki; rozwijanie wyobraźni przestrzennej, dokładności i planowania pracy; promowanie osiągnięć indywidualnych uczniów.

Uczestnicy

W konkursie udział mogą wziąć wszyscy uczniowie klas 4-8 szkół podstawowych oraz klasy 3 gimnazjum.

 

Czas trwania konkursu

Konkurs trwa od 29 października  do 10 grudnia 2018 r. Prace należy dostarczyć lub wysłać pocztą do Zespołu Szkół w Biesowicach (ZS Biesowice, Biesowice 38, 77-230 Kępice) do 10 grudnia 2018 r. włącznie.

Zasady konkursu

Autorem pracy może być tylko jedna osoba. Każdy uczestnik wykona zaprojektowaną przez siebie bryłę, którą następnie ozdobi w oryginalny sposób. Wielkość pracy jest dowolna. Uczestnicy podpisują swoje prace.

Prace uczestników konkursu oceniać będzie jury, powołane przez organizatorów, według ustalonych kryteriów: nowatorstwo pomysłu, stopień skomplikowania bryły, walory estetyczne, oryginalność ozdobienia bryły.

Prace dostarczone na konkurs pozostają u organizatorów.

Sprawy nie ujęte w regulaminie lub nieprzewidziane, wynikłe w trakcie konkursu, rozpatrują organizatorzy. Informacji udziela Adrianna Wisłocka email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Prace konkursowe będą oceniane w dwóch kategoriach wiekowych: klasy 4-6 SP oraz klasy 7-8 SP i 3 gimnazjum. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 20 grudnia 2018 r. na blogu projektu https://biesowice-kopernik.blogi.pl/ oraz szkolnej stronie internetowej: www.zs-biesowice.pl .

W konkursie wyłonione zostaną najlepsze prace, za które uczestnicy otrzymają dyplomy i nagrody sfinansowane przez fundację mBanku w ramach projektu „Wstrzymaj nudę i rusz głową jak Kopernik”.

Organizator konkursu Adrianna Wisłocka

 


POLUB NAS :-)Zapraszamy do używania e-podręczników

 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 

Dzisiaj jest: Sobota
22 Czerwca 2024
Imieniny obchodzą
Achacjusz, Achacy, Agenor, Alban,
Broniwoj, Flawiusz, Innocenty,
Innocenta, Kirył, Paulina

Do końca roku zostało 193 dni.
Zodiak: Rak