Start
Naleśniki z Kołem Gospodyń Wiejskich „Pietruchy”


Przedszkolaki gościły u siebie Koło Gospodyń Wiejskich "Pietruchy" z Biesowic by wspólnie przygotować pyszne naleśniki w ramach projektu "Już smyki uczą się matematyki" dofinansowanego przez Fundację mBanku. Było odmierzanie składników, mieszanie i krojenie owoców. Przy okazji pojawiło się liczenie bananów, truskawek i borówek a gdy naleśniki już się usmażyły także utrwalanie figury geometrycznej jaką jest koło. Na koniec zostały one pięknie udekorowane owocami i bitą śmietaną. To była naprawdę słodka matematyka! Dziękujemy paniom z Koła Gospodyń Wiejskich za odwiedziny i wspólnie spędzony czas.

ZOBACZ ZDJĘCIA

 

 


POLUB NAS :-)Zapraszamy do używania e-podręczników

 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 

Dzisiaj jest: Sobota
22 Czerwca 2024
Imieniny obchodzą
Achacjusz, Achacy, Agenor, Alban,
Broniwoj, Flawiusz, Innocenty,
Innocenta, Kirył, Paulina

Do końca roku zostało 193 dni.
Zodiak: Rak