Start
Dzień Rodziny i podsumowanie projektu „Już Smyki uczą się matematyki”

 

Dnia 19.05.2023 r. miało miejsce podsumowanie projektu „Już Smyki uczą się matematyki” dofinansowanego przez Fundację mBanku połączone z Dniem Rodziny. Przedszkolaki wraz z rodzicami musieli zmierzyć się z przygotowanymi zadaniami matematycznymi. Miały one na celu rozwój umiejętności matematycznych, ale także służyły zacieśnianiu relacji rodzinnych oraz współpracy w grupie. Wszystkie przedszkolaki wraz z rodzicami poradzili sobie bezbłędnie z każdym zadaniem. Na koniec każdy dostał dyplom i nagrodę. Dziękujemy przedszkolakom i ich rodzicom za udział w projekcie i wykonanie wszystkich matematycznych wyzwań.

 

ZOBACZ ZDJĘCIA

 

 

 


POLUB NAS :-)Zapraszamy do używania e-podręczników

 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 

Dzisiaj jest: Wtorek
21 Maja 2024
Imieniny obchodzą
Donat, Donata, Jan, Kryspin, Przecława,
Pudens, Tymoteusz, Walenty, Wiktor,
Wiktoriusz

Do końca roku zostało 225 dni.
Zodiak: Bliźnięta