Konkursy plastyczne

W maju zostały rozstrzygnięte dwa konkursy: Plastyczny Konkurs Ekologiczny pod tytułem „Prezent dla Ziemi” oraz Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny „Przyroda jest w mieście”. Ich organizatorami była Szkoła Podstawowa nr 45 im. Bohaterów Westerplatte w Gdańsku Wrzeszczu oraz Pomorski Trójmiejski Park Krajobrazowy.
Uczestnicy konkursu w swoich pracach zwrócili uwagę na problemy dotyczące ochrony środowiska naturalnego i piękna przyrody.
Uroczysty wernisaż prac połączony z wręczeniem nagród odbędzie się 31 maja 2023 r. na terenie Szkoły Podstawowej nr 45 w Gdańsku Wrzeszczu. Natomiast w lipcu odbędzie się pokonkursowa wystawa prac w Bibliotece Manhattan w CH Manhattan w Gdańsku Wrzeszczu.
W czasie zwiedzania wystawy będzie można zobaczyć pracę Martina Tokara, która została wyróżniona przez jury konkursu „Prezent dla Ziemi”. Ale również fotografie Filipa Dubiela i Hubert Mroczkowskiego. którzy zostali laureatami konkursu „Przyroda jest w mieście”.

Zapraszamy do galerii prac uczniów z klasy 5.
Prace plastyczne wykonali: Kamila Kaca, Agnieszka Wolska, Filip Dubiel, Martin Tokar. Fotografie przygotowali: Agnieszka Wolska, Filip Dubiel, Martin Tokar i Hubert Mroczkowski.

26 Kwietnia 2024
Artemon, Klaudiusz, Klet, Marcelin,